Serdecznie zapraszamy na spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco, w dniach 19-21 lutego 2016. Podczas weekendu w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym kandydaci na wolontariuszy będą kontynuować misyjną formację i odbędzie się spotkanie z psychologiem. Zaproszenie kierujemy do osób, które w styczniu odbyły osobistą rozmowę z dyrektorem, ks. Maciejem Makułą.

Aby wziąć udział w spotkaniu wyślij zgłoszenie do dnia 17 lutego 2016 roku drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ważne: zabieramy śpiwory, instrumenty muzyczne, trochę słodyczy do kawy i herbaty, dobre humory oraz 30 zł na misyjne wsparcie. Czekamy na Was już od czwartku, od godziny 16.00.

Przypominamy, że spotkanie kończymy sprzątaniem domu w niedzielę po obiedzie około godziny 14.00. Prosimy o takie rozplanowanie czasu, aby wytrwać do końca i zostawić dom w należytym porządku.

Prosimy o wcześniejszą deklarację, w jakim dniu chcecie podejść do badań. Istnieją dwie możliwości: czwartek godz. 19.00 lub piątek godz. 19.00. Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was.

Jak dotrzeć do SOM-u:
Autobusem numer 709 lub 727 ze stacji metro Wilanowska (inne autobusy z tego dworca: 739, 319, 715). Należy wysiąść na przystanku „Sójki” (przystanek na żądanie), następnie kierować się do stacji benzynowej „Shell” i skręcić w prawo. Następnie należy skręcić w lewo w ul. Taneczną. Po 100 m skręcamy w prawo w ul. Korowodu. Ośrodek znajduje się na końcu ulicy.